Aktualności

Podsumowanie artystycznych wydarzeń Wacława Masłyka

Latem 2013 roku powstał nowy teledysk piosenki „Zgubiony kamyk”, zrealizowany w uroczych zakątkach Borów Niemodlińskich, który można było oglądać na antenie telewizji TVS w programie Muzyczny Relaks.

[youtube id=”kvwD2GVbPsg” width=”580″ height=”337″]

Tradycyjnie Wacław Masłyk występuje z wieloma recitalami w domach kultury na terenie kraju, gdzie jak zawsze jest gorąco przyjmowany, a jego  przebój „Moja Julio”, który nadal jest ponadczasowym przebojem, jest wykonywany na specjalne życzenie publiczności.

Światło dzienne ujrzały dwa nowe świąteczno zimowe teledyski: pastorałka „Przebaczenia Czas” oraz zimowy –  „Szczęśliwe Duże Dzieci”, które emitowano w programach muzycznych Telewizji TVS oraz na antenach regionalnych TVP.

Wacław Masłyk – Przebaczenia Czas

Scenariusz i reżyseria: Michał Braum, słowa: Janusz Szczepkowski

 

wm1Piosenki z wydanej płyty CD – „Słońcu i Tobie”, cieszą się popularnością, zarówno na antenie rozgłośni radiowych oraz jako teledyski w programach telewizyjnych.  Można śmiało tę płytę polecić wszystkim sympatykom piosenek Wacława Masłyka i zachęcić aby znalazła się w domowej płytotece.

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie moją muzyczną twórczością, życzę jednocześnie by gościły w Waszych sercach jak najgorętsze rytmy i piosenki o ciekawym brzmieniu muzycznym.

 

 

 

100_5821

Jak co roku Wacław Masłyk i zespół „Żubrosie” występują na Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *